Tvåa med mysig loftgång att nyttja som kvällsbalkong
Här har du 54 välplanerade kvadratmeter. Du har ett socialt kök och vardagsrum, och ett rymligt sovrum.
Ditt nya hem är både välplanerat och luftigt. Här har du en mysig loftgång i västerläge som går att nyttja som balkong om man vill. Läget på lägenheten gör att du har både nära till naturen och de centrala delarna av Linköping.
Hall med klädkammare
Lägenhetens hall är smart byggd med en egen klädkammare direkt till höger. Du har även en garderob och plats för skostället.
Kök och vardagsrum
Direkt till vänster hittar du din matplats och vidare in kommer du till köksdelen. Allra längst in hittar du ditt vardagsrum där du enkelt får plats med soffan.
Badrum
Badrummet är placerat mellan klädkammaren och sovrummet. Här har du både en tvättmaskin och torktumlare samt härligt kakel på väggarna.
Sovrum
Sovrummet är på tio kvadratmeter och har en hel vägg av garderober, perfekt om man vill få plats med alla sina kläder.